O MNIE

Historia marki FRANOLE

O tym, że w moich żyłach płynie czysta żywa wełna dowiedziałam się przypadkiem, wiedziona wielką miłością do moich dzieci i potrzebą zaspokojenia ich potrzeb. Sprawa była prosta: ponieważ nigdzie nie mogłam znaleźć dla nich wełnianych (naprawdę wełnianych!) czapek, zaczęłam robić je sama. Na drutach.

 

Od początku moim założeniem było wykorzystywanie wyłącznie naturalnych surowców bez sztucznych domieszek. Głównie są to wełny merynosów, alpaki i owcza. Chętnie też używam jedwabiu, bawełny i lnu. Każdy produkt, który powstaje w mojej pracowni jest wyjątkowy i niepowtarzalny, ponieważ tworzę go własnoręcznie z barwionej wcześnie przeze mnie wełny.

 

Od czapek się zaczęło i to właśnie czapki Ombre z biegiem lat stały się wizytówką mojej marki. Każda jest unikatem i nigdy nie będzie drugiej takiej samej.

Tak naprawdę robię na tych moich drutach nie czapki i swetry, tylko ciepło i otulenie. Chcę, by moje produkty były dla ich użytkowników jak gorąca herbata, kocyk i książka w śnieżny zimowy wieczór. Bo właśnie tym są dla mnie, kiedy je tworzę.

 

FRANOLE. Ubierz się w ciepło

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl